Швидко
Ми цінуємо Ваш час, тому максимально
швидко відповідаємо на Ваш запит.
Якісно
Основним пріоритетом для нас
є якість і довговічність
Доступно
Наш сервіс та ціни
Вас приємно здивують
Image module

ФБС (фундаментні блоки будівельні)

ФБС (фундаментні блоки будівельні) – це надважливий компонент будь-якого будівництва. Від фундаменту залежить стійкість і надійність всієї споруди, чи то будинку, офісу, промислового об’єкта, чи чогось іншого. Відтак до блоків фундаментних висуваються високі вимоги в плані міцності, монтажу, експлуатаційних характеристик тощо. Щоб фундамент був таким, яким потрібно, правильними повинні бути будівельні фундаментні блоки. А вже їх якість безпосередньо залежить від форм, використовуваних при виготовленні. Ось ці форми (форми ФБС, форми для фундаментних блоків будівельних) ми і пропонуємо будівельним фірмам, компаніям, бригадам купити на вигідних умовах і з гарантією якості.

Детальніше

Наша пропозиція: Форми для ФБС

Форми ФБС – це форми для виготовлення блоків фундаментних будівельних або, іншими словами, блоків для стін підвалів. Це універсальні розбірні конструкції, без яких не обійтися виробникам блоків ФБС. Останні, в свою чергу, є основою будь-якого будівництва.

Форми ФБС від ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА» – це поєднання високих якісних параметрів і доступної вартості. Ми виробляємо форми, згідно ДСТУ.

Детальніше
Форми ФБС від ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА»

Наші новини

Переваги наших форм для ФБС

Image
Легкість
Завдяки незначній ширині сталевого листа (всього 2 мм або 3 мм, за домовленістю) досягається невелика вага форми, в цілому – 150 кг. Як результат, полегшене використання й спрощене перевезення форм гарантовані.
Image
Міцність
Високі міцнісні характеристики забезпечуються не лише виготовленням стінок і рами зі сталі, а й наявністю ребер жорсткості. Таким чином, форми ФБС стануть вашим надійним помічником на будівельному майданчику на довгі роки.
Image
Універсальність.
З однієї сторони, виражається у можливості встановлення в будь-якому місці. З іншої – у комплектації внутрішніми перегородками, завдяки чому можна створювати не лише цілі блоки, а й за необхідності їх 1 та 1.
Image
Доступність
Полягає у двох аспектах. По-перше, купити форми ФБС у «ПРОМГІДРОСИЛА» можна в зручний для вас час в мінімальні терміни. По-друге, вас приємно здивують наші ціни.

Напишіть нам

Маєте питання, пропозиції, ідеї – заповніть форму нижче й надішліть нам листа. Ми радо дамо відповідь на всі ваші запитання у найближчий робочий час.

Відгуки

Данильчук Валерій Олексюк МихайлоМарченко Владислав МиколаІгор
Про цю компанію ми й раніше чули хороші відгуки, а тепер переконалися на власному досвіді у вигодах роботи з нею в якості постачальника форм ФБС. Сподобалися ціни, якість і оперативність поставок. Рекомендуємо.
Данильчук Валерій
директор БудПлатформ
Дякуємо за своєчасне виготовлення і поставку форм ФБС. Заявка була виконана в обумовлені терміни і в належній якості. Позитивно оцінюємо співпрацю з ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА» і рекомендуємо компанію як надійного партнера.
Олексюк Михайло
клієнт
Купівлею форм для виготовлення фундаментних будівельних блоків в Промгідросилі повністю задоволений: і умовами придбання, і самим товаром. Форми дійсно зручні в роботі, особливо примітна легкість їх переміщення з об’єкта на об’єкт.
Марченко Владислав
заступник директора СантехБуд
Вже кілька років працюємо з продукцією цієї компанії. Жодного разу не пошкодували про свій вибір. Форми для ФБС якісні, міцні, легкі й транспортабельні. Це дозволяє виконувати і нашу роботу належним чином і в потрібні терміни.
Микола
приватний підприємець
Звернулися в цю компанію за порадою, тепер же радимо її іншим. Сподобалося все: від консультації і оперативності роботи до цін. Форми також порадували: і якістю, і легкістю і можливістю створювати не тільки цілі блоки, але й їх половини та четвертини. Рекомендуємо!
Ігор
клієнт
0
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ
0
ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАМОВЛЕНЬ
0
РОКІВ РОБОТИ