Не можна звести ніяку серйозну споруду, не уклавши попередньо фундаменту. Фундамент не буде міцним та надійним, якщо будівельні матеріали використовувати неналежної якості. Щоб компоненти основи будівлі обов’язково порадували як при роботі, так і при подальшій експлуатації, для їх створення обов’язково потрібно використовувати форми, які не мають жодних «але».
Одним словом, давайте поговоримо про значення форм для ФБС, розглянемо, що воно таке, які варіанти можливі й чим примітне застосування.
Форми для фундаментних блоків (форми ФБС) – це широко розповсюджені в сучасному будівництві спеціальні металеві конструкції. З їх допомогою виготовляється основний елемент кожного зведення споруд – блоки фундаментні будівельні. Завдяки їм будинки, офіси, промислові будівлі, торговельно-розважальні центри, державні організації тощо твердо та впевнено стоять на землі. З їх участю виготовляються також підвали, стіни підсобок, сховища, технічні й цокольні поверхи та інше. Вони екологічні, пожежостійкі, чудово протистоять корозії, зносу, гнилісним процесам та іншим негативним факторам впливу. А ще вони обходяться недорого, якщо виробляти їх самостійно, маючи у своєму розпорядженні форми для ФБС.
Які форми для виготовлення ФБС можна купити?
Якщо ви введете в рядку пошуку запити «форми ФБС», «форми для фундаментних блоків», «конструкції для виготовлення блоків», «виробництво блоків ФБС» або подібні до них, отримаєте у видачі чимало варіантів. Це зовсім не означає, що обрати можна перший-ліпший. Ні, звичайно, якщо вам не важлива бездоганна якість виробів та й ціна не має значення, можете особливо не перебирати пропозиції. Якщо, все-таки, якісно-цінове співвідношення – питання №1, не витрачайте даремно часу на мандрівки інтернет-просторами. Звертайтеся у компанію «Промгідросила»!
Ми пропонуємо форми ФБС, що виготовляються відповідно до ДСТУ, таких марок: 24.3.6 (30 см), 24.4.6 (40 см), 24.5.6 (50 см). У дужках вказана ширина, довжина та висота – фіксовані: 240 та 60 см, відповідно. З їх допомогою можна створювати не лише цілі блоки, а й їх половини та четверті (1/2 й 1/4 блока). Для цього комплектацією передбачається наявність внутрішніх перегородок.
Виготовляються наші вироби зі сталі. Для стінок береться сталевий лист, як правило, товщиною 2 мм, для рами – сталева труба 40х40х3. Хочемо також зазначити, що конструкція має ще й 12 ребер жорсткості. Додатково можливе виготовлення сталевого дна форми товщиною 3 мм.
Не зважаючи на використання сталі й чималі розмірні параметри, наші вироби унікальні тим, що мають оптимальну вагу – всього 150 кг. Вони розбірні й універсальні. Їх без зайвих складнощів можна переміщувати між об’єктами, навіть якщо ті розташовані у різних куточках України. Зручно, чи не так?
Застосовуючи у роботі форми для фундаментних блоків, ви забезпечите не лише усі технічні плюси процесу. Ви зможете суттєво економити на придбанні готових будматеріалів.
Якщо цікавить додаткова інформація, звертайтеся! Надамо усі відповіді на запитання, що виникли у вас по розглянутій темі, аби ви приймали остаточне рішення з цілковитою впевненістю у правильності вибору.