Blog categories

Comments

Форми ФБС від ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА»

Перед тим, як купити форми ФБС, необхідно вирішити, на чиїй пропозиції зупинити вибір. Сьогодні продукцію цієї категорії в Україні пропонує перелік компаній, серед яких і ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА». Чому варто надати перевагу саме нашим формам – читайте далі.

Форми для ФБС нашого виробництва – це унікальний продукт, що забезпечує цілий список переваг:

√ Високу якість роботи. Ви з легкістю будете створювати будівельні блоки, а при необхідності їх 1\2 й 1\4. І кожен виріб відповідатиме потрібним якісним параметрам.

√ Простоту застосування. Завдяки розбірній конструкції, ви зможете швидко збирати і розбирати форму, а з огляду на її елементарне функціонування, унеможливите будь-які труднощі в роботі.

√ Безпроблемне переміщення. Позаяк форми важать 150 кг, а збирання і розбирання здійснюються в лічені хвилини, транспортування між об’єктами, хоч навіть вони розташовані в різних куточках України, не стане проблемою.

√ Тривалість експлуатації. Застосування правильного для цього виду продукції матеріалу (а саме сталі) плюс відповідальне виконання забезпечать тривале застосування без необхідності ремонту або заміни.

√ Економічність. Коштують наші форми недорого і додаткових витрат під час роботи не вимагають.

Таких легких, ергономічних, компактних і, разом з тим, таких якісних та доступних форм для ФБС, як у нас, ви ніде не знайдете. Щоб переконатися в цьому, можете промоніторити пропозиції ринку. А якщо не станете цього робити, то і час заощадите, і найвигідніший варіант оберете.

Купити форми для фундаментних блоків від ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА» можна прямо зараз. Для цього зв’яжіться з нашим менеджером за контактним номером телефону.

Вибирайте для роботи найкраще – купуйте наші форми ФБС!

Наші контакти

Якщо вас цікавлять форми для фундаментних блоків будівельних виробництва ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА»
Телефонуйте за контактними номерами!
Кваліфікований консультативний супровід і надання всієї достовірної інформації про товар гарантуємо!

  • info@fbs.kiev.ua
  • 067-273-94-79
  • 044 284 68 96
  • 01013, м. Київ, вул. Промислова, буд. 1
  • м. Київ, вул. Будіндустрії 2

Напишіть нам

Маєте питання, пропозиції, ідеї – заповніть форму нижче й надішліть нам листа. Ми радо дамо відповідь на всі ваші запитання у найближчий робочий час.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://fbs.kiev.ua/wp-content/uploads/2017/02/header.jpg);background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}