Image module

Форми ФБС від ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА»

Форми ФБС – це форми для виготовлення блоків фундаментних будівельних або, іншими словами, блоків для стін підвалів. Це універсальні розбірні конструкції, без яких не обійтися виробникам блоків ФБС. Останні, в свою чергу, є основою будь-якого будівництва.

Форми ФБС від ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА» – це поєднання високих якісних параметрів і доступної вартості. Ми виробляємо форми, згідно ДСТУ, таких марок:

– 24.3.6 (ширина 30 см);

– 24.4.6 (ширина 40 см);

– 24.5.6 (ширина 50 см).

Стандартна довжина – 238 см, висота – 58 см.

Кожна форма складається з таких елементів: – стінки (сталевий лист товщиною 2 мм); – рама (сталева труба 40х40х3). При виготовленні форм передбачається їх посилення за допомогою 12 ребер жорсткості. У комплект входять внутрішні перегородки, що дозволяють створювати 1\2 та 1\4 блока.

Зверніть увагу! Додатково можливе виробництво форм зі сталі товщиною 3 мм.

Завдяки універсальному і розбірному виконанню, форми ФБС можуть бути встановлені в будь-якому зручному для роботи місці. Їх порівняно невелика вага (вага форми – 150 кг) дозволяє їх збирати, розбирати і перевозити по всій Україні без зайвих труднощів.

Купити форми для виготовлення блоків фундаментних в ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА» можна, зв’язавшись з нашими менеджерами за контактними номерами. Телефонуйте!

Наші контакти

Якщо вас цікавлять форми для фундаментних блоків будівельних виробництва ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА»
Телефонуйте за контактними номерами!
Кваліфікований консультативний супровід і надання всієї достовірної інформації про товар гарантуємо!

  • info@fbs.kiev.ua
  • 067-273-94-79
  • 044 284 68 96
  • 01013, м. Київ, вул. Промислова, буд. 1
  • м. Київ, вул. Будіндустрії 2

Напишіть нам

Маєте питання, пропозиції, ідеї – заповніть форму нижче й надішліть нам листа. Ми радо дамо відповідь на всі ваші запитання у найближчий робочий час.