ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА» – компанія з багаторічним досвідом роботи

Ласкаво просимо на сайт компанії «ПРОМГІДРОСИЛА». Ми спеціалізуємося на виготовленні значного переліку технічної продукції та наданні виробничо-ремонтних послуг.

Ми пропонуємо купити клієнтам з усієї України: рукави високого тиску, абразивні, авіаційні, напірні та напірно-всмоктувальні, пароніт, технічні пластини і набивку сальникову, швидкороз’ємні з’єднання, хомути, конвеєрну стрічку, форми для ФБС і багато іншого.

Також, звернувшись до нас, ви можете замовити: послуги металообробки (токарні, зварювальні, фрезерні роботи), ремонт промислового і гідравлічного устаткування, ремонт ДВЗ, шліфування колінвалу, розточку і хонінговку блоку циліндра, виготовлення й відновлення РВТ та інших видів шлангів, шиномонтажні послуги тощо.

О нас

У нас великий досвід роботи в зазначених вище напрямках і чимала база постійних клієнтів з усіх регіонів країни. Ми:

– гарантуємо бездоганну якість кожного товару і послуги;

– реалізуємо навіть найскладніші завдання в найкращому вигляді;

– виконуємо замовлення в мінімальні терміни;

– пропонуємо конкурентні ціни та знижки постійним клієнтам;

– консультуємо і допомагаємо визначитися з вдалим варіантом;

– працюємо за гнучкою системою доставки-оплати.

Звертайтеся – будемо раді взаємовигідній співпраці з вами!

Виготовлення форм для блоків ФБС як один з головних напрямків діяльності

Сьогодні форми для створення будівельних фундаментних блоків пропонують купити різні підприємства. Кожне з них забезпечує певні переваги. Деякі мають недоліки. Тому до вибору постачальника варто поставитися з усією відповідальністю.

«ПРОМГІДРОСИЛА» гарантує виготовлення таких форм для ФБС, які порадують у всіх сенсах. Розгляньте наші пропозиції – не пошкодуєте!

Ми виробляємо форми ФБС, згідно ДСТУ. Можливі марки: 24.3.6, 24.4.6, 24.5.6 з шириною 30, 40 і 50 см, відповідно. Кожна форма складається зі стінок товщиною 2 мм (або 3 мм за індивідуальним замовленням) і рами у вигляді труби 40х40х3. Крім того, передбачаються посилення ребрами жорсткості та комплектація внутрішніми перегородками, завдяки чому забезпечується можливість додатково виробляти 1\2 та 1\4 блока. Матеріал виготовлення – сталь.

Наші форми для ФБС унікальні. Вони не тільки розбірні, універсальні й можуть бути встановлені в будь-якому необхідному для виконання своїх безпосередніх завдань місці. Вони ще й ергономічні, компактні та важать небагато – всього 150 кг. А це означає, що додатковими плюсами їх експлуатації стануть оперативність збирання та розбирання, легкість застосування, транспортування з об’єкта на об’єкт і відсутність труднощів під час зберігання.

Для довідки. ФБС, або фундаментні блоки будівельні – це міцні та довговічні штучні ЗБВ, які використовують при будівництві збірних фундаментів. Вони застосовуються практично на кожному сучасному будівництві і є основою будь-яких будівельних заходів.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Фундаментні блоки будівельні: переваги

Завдяки ФБС споруди надійно фіксуються на землі. Вони забезпечують пожежостійкість і екологічність. Майже повністю унеможливлюють такі негативні прояви, як корозія, знос, гниття та інші. Величезними перевагами у наш час є їх доступність і відносна дешевизна, а також легкість самостійного виготовлення, за допомогою спеціальних форм. Процес створення виглядає так: напівсуха суміш поміщається в форму і ущільнюється звичайним будівельним вібратором. Інші нюанси роботи залежать від типу блоку і застосовуваних матеріалів.

Цікавлять форми для ФБС виробництва «ПРОМГІДРОСИЛА»? Телефонуйте, запитуйте, оформляйте замовлення!