Blog categories

Comments

Ціни на форми для фундаментних блоків

Скільки коштують форми ФБС – дуже поширене, зі зрозумілих причин, запитання. Кожна будівельна компанія, фірма, бригада майстрів, що спеціалізується на зведенні будинків зі збірними фундаментами, повинна знати на нього відповідь. І кожен повинен вирішити сам для себе: краще купувати готові блоки або створювати їх самостійно.

ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА» пропонує зупинитися на варіанті самостійного створення та купити з цією метою форми для фундаментних блоків за найкращими цінами.

Вартість форм для ФБС різна у різних виробників. Тому знайти потрібно найбільш вигідну пропозицію. Але не забудьте врахувати: найдешевша і найбільш вигідна – не одне й те ж. Чому? Тому що з доступною вартістю повинні поєднуватися високі якісні та експлуатаційні параметри виробів. Саме таке поєднання забезпечує наша компанія.

Виготовлення форм ФБС відбувається, згідно з вимогами стандартів. Для створення береться сталь. Конструкція реалізується з можливістю складання/розбирання, виробництва не тільки цілого, але й половини, й чверті блоку. Форми не піддаються корозійним, механічним та іншим негативним впливам. Вони легкі, практичні і довговічні, а коштують при цьому дуже доступно.

Цікавлять форми для фундаментних блоків виробництва «ПРОМГІДРОСИЛА»? Стосовно співпраці та актуальної вартості звертайтеся за контактними номерами.

Наші контакти

Якщо вас цікавлять форми для фундаментних блоків будівельних виробництва ТОВ «ПРОМГІДРОСИЛА»
Телефонуйте за контактними номерами!
Кваліфікований консультативний супровід і надання всієї достовірної інформації про товар гарантуємо!

  • info@fbs.kiev.ua
  • 067-273-94-79
  • 044 284 68 96
  • 01013, м. Київ, вул. Промислова, буд. 1
  • м. Київ, вул. Будіндустрії 2

Напишіть нам

Маєте питання, пропозиції, ідеї – заповніть форму нижче й надішліть нам листа. Ми радо дамо відповідь на всі ваші запитання у найближчий робочий час.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://fbs.kiev.ua/wp-content/uploads/2017/02/header.jpg);background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}