Як працювати з формами ФБС?

Якщо для вас актуальна робота, яка передбачає використання будівельних фундаментних блоків… Якщо зведення фундаменту – не разове завдання… Якщо прагнете мінімізувати витрати на спорудження основ до різноманітних будівель без шкоди їх якісній стороні… Вам варто замислитися про покупку форм для виготовлення ФБС. Уже розглядаєте це питання? Тоді розповімо вам, чому ви на правильному шляху і як створювати блоки за допомогою форм, щоб результат радував по-максимуму.

Купити форми ФБС – 100 % не прогадати!

Маючи у своєму розпорядженні спеціальні форми, ви завжди зможете виготовити необхідну кількість блоків за потреби. Ви абсолютно не залежатимете від виробника, вам не потрібно буде чекати своєї черги й потерпати від простоїв будівництва. Ви зможете самостійно планувати, коли і скільки блоків виготовляти. Це дуже зручно, погодьтесь.

Виробляючи блоки, ви будете точно знати, які матеріали використовуються, які технологічні аспекти дотримуються. Ви зможете вводити такі кількості компонентів, які потрібні для забезпечення усіх переваг виробів: надійності, міцності, тривалої експлуатації, стійкості до впливу різних негативних факторів тощо. Якісний фундамент стане запорукою максимальної впевненості у тому, що будівля виправдає усі функціональні очікування.

Купити форми для ФБС – це також означає забезпечити найнижчу вартість готової продукції без найменшої шкоди якісній стороні. Вам не доведеться додатково оплачувати чиюсь роботу, доставку виробів на будмайданчик тощо. Ви один раз витратитесь на покупку форм, а потім лише будете закуповувати сировину і все.

До слова, якщо ви працюєте не в одному регіоні, а, до прикладу, по всій Україні, потрібно або кругом шукати компанії, що виготовляють ФБС, або далеко перевозити готові конструкції від одного виробника. Ні одне, ні інше – не варіант. А форми можна взяти з собою будь-куди і взятися за роботу у потрібний час. Вони легко складаються та розкладаються, мають не надто велику вагу (150 кг). В зібраному вигляді готові до роботи, в розкладеному потребують мінімум місця для перевезення та зберігання.

Як застосовувати форми ФБС?

Не може не радувати, що застосування форм для фундаментних будівельних блоків таке ж просте, як і їх транспортування. Конструктивні елементи збираються в єдине ціле й форма встановлюється на потрібному місці. Далі настає час для застосування технології виробництва блоків. А виглядає вона так:

– приготування бетонної суміші з таких складників, як цемент, заповнювач і вода;

– вібропресування (ручна подача робочого матеріалу в форму, ущільнення за допомогою глибинного вібратора, виймання блоків з форм через добу);

– необхідний набір міцності. Початкова міцність, якої достатньо для складування, досягається при природній температурі протягом доби. Для реалізації відпускної потрібно не менше тижня позитивних температур. Якщо ж говорити про абсолютну міцність, то вона настає майже через місяць (28 днів) при плюсовому температурному режимі.

Ось і все, блоки готові, можете створювати фундамент, у неперевершеності якого будете мати абсолютну впевненість.

Якщо захочете дізнатися більше інформації по темі, просто зателефонуйте нам. Відповімо на всі ваші запитання й організуємо співпрацю якнайкраще. Звертайтеся!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://fbs.kiev.ua/wp-content/uploads/2017/02/header.jpg);background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}